Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes Benz A45 AMG 2013 Test Sürüşü

Mercedes Benz A45 AMG 2013 Test Sürüşü

Mercedes-Benz A45 AMG

Mercedes-Benz’in yeni model anlayışıyla birlikte gelişen bir ürünü olan A serisi, eski versiyonuna göre bambaşka dinamiklere sahip bir otomobil haline gelmiş durumda. Farklı tasarım anlayışı ve hatlarıyla dikkat çeken A serisi bu seferde AMG versiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Daha sportif, daha şık

Led far gurubu, yere yakın ön tampon uçları, tampon altı bölmeler, havalandırma ızgaraları ve büyük Mercedes-Benz logosu ön tasarımdaki detaylardan bazıları. 4 kapılı spor bir otomobil olan A45 AMG, arka tasarımında da şık görünüyor. Ters C desenine sahip stop lambaları, tampon altı havalandırma tüneli, çift egzoz çıkışı ve tamponlardaki oyuklar arka tasarımdaki detaylardan. Sportiflik iç tasarımda da kendisini belli ediyor. Ön konsolda kullanılan karbon fiber malzemeler sportif görünürken, deri dikişli koltuklar ve döşemeler şıklığı vurguluyor. Geniş bilgi ekranı, üçgen forma sahip havalandırma ızgaraları ve etrafındaki karımızı çerçeve, sade donanım kontrol düğmeleri iç tasarımdaki detaylardan diyebiliriz.

Güçlü motor, sportif sürüşler

Test ettiğimiz A45 AMG’de 2 litrelik turbo motor görev yapıyor. Bu motor 360 beygir güç ve 450 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 4,6 saniyede tamamlayabiliyor. 100 km’de ortalama 6.9 litre yakıt tüketimine sahip olması ise Mercedes-Benz markasının ne derece ileri seviyede bir teknoloji kullandığını gösteriyor. Sert girilen virajlarda dahi sürücüsünü güvende hissettiren A45 AMG, sert direksiyon tepkilerine de son derece iyi cevap veriyor.

Yeni eklenen ilanlar