Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz A Serisi 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz A Serisi 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz’in başarıyı geç yakalayan modeli A Serisi yenilenen yüzü ve motor seçenekleriyle üzerindeki kötü imajı hızlı bir şekilde kendinden uzaklaştırıyor. Ön ve arka tasarımda yapılan yenilikler bu başarının en önemli parçaları.

Mercedes-Benz A Serisi 2012 Tasarımı

Kızgın bakışlara sahip bir ön yüzü bulunan A Serisi’nin ön panjurunda farklı bir tasarım yer alıyor. Sportif tasarıma sahip tamponlarda yer alan havalandırma girişleri ve en altta bulunan rüzgarlık dinamik görünümü destekliyor.

İç tasarımında bolca B Serisi‘nden esintilerin yer aldığı A Serisi’nin yeni tasarım direksiyon simidi, havalandırma çıkışları ve sportif koltukları araç içindeki havayı belirliyor.

Mercedes-Benz A Serisi Motor Seçenekleri

1,6, 1,8, 2,0 ve 2,1 litre hacimli dört farklı üniteye sahip olan Mercedes-Benz A Serisi’nin toplamda 6 farklı motor seçeneği bulunuyor. 1,6 litre hacimli benzinli ünite 115 ve 156 Hp güç seçeneklerine sahipken 2,0 litrelik benzinli ünite 211 Hp gücünde.

1,8 litre hacimli dizel motorun güç değerleri ise 109 Hp ve 136 Hp. Serinin en yüksek hacimli motoru ise 2,1 litrelik turbo dizel ünite ise 170 Hp güce sahip.

Yeni eklenen ilanlar