Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mazda 6 Test Sürüşü

Mazda 6 Test Sürüşü

Mazda 6

Kaliteli ve hatasız otomobiller üretmek, üreticiler için uzun mesailer yapmak gerektiriyor. Araç piyasaya sürüldükten sonra hatasız olması ve en az seviyede servis masrafı çıkarması ise firmanın güvenilirliğini arttıran detaylardan. Dünyanın en sorunsuz otomobillerini üreten markalardan birisi olan Mazda’nın 6 serisini sizler için test ettik.

Şık ve sert tasarım detayları

Büyük far gurubu, küçük havalandırma ızgaraları, yere yakın karoser yapısı, sis farları ve tampon bölmeleri ön tasarımda dikkat çekiyor. Arka tasarımda ise sportif detaylar görmek mümkün. Şeffaf yapıya sahip stop lambaları, büyük bagaj kapağı, yere yakın tamponlar ise arka tasarımdaki detaylardan. Otomobilin iç kısmına geldiğimizde kaliteli tasarım hemen fark ediliyor. Büyük bilgi ekranı, deri koltuklar, kapı içlerindeki ve ön konsoldaki deri malzemeler, kromaj çıtalar otomobilin iç alanındaki detaylardan bazıları.

Güçlü benzinli motor

Test ettiğimiz Mazda 6’da 2 litrelik benzinli motor görev yapıyor. Bu motor 163 beygir güç ve 210 Nm tork üretiyor. 0- 100 km hızlanmasını 9,1 saniyede tamamlayabilen Mazda 6, 100 km’de ortalama 6 litrelik yakıt tüketimine sahip. Yol tutuşu olarak yüksek seviyelerde bir performans sergileyen Mazda 6, sert süspansiyonları sayesinde yola adeta yapışıyor. Sky-Active teknolojileriyle donatılan Mazda 6, motor verimliliği ve yakıt ekonomisi konusunda kullanıcısını mutlu ediyor.

Yeni eklenen ilanlar