Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mazda 2 Test Sürüşü

Mazda 2 Test Sürüşü

Mazda 2

Mazda’nın küçük sınıfta mücadele eden temsilcisi 2 serisi şık, sade ve kullanışlı bir otomobil olmasıyla ön plana çıkıyor. Kullanılan malzemeler ve düşük yakıt tüketimine sahip motoru sayesinde oldukça sevilen bir model olan Mazda 2, sınıfındaki rakiplerine oranla daha sevimli bir görüntüye sahip.

Sade ve sevimli tasarım

Büyük far grubu, tampon altı bölmeler, küçük formdaki havalandırma ızgaraları, sis farları ve yere yakın tamponlar ön tasarım detaylarından olarak karşımıza çıkıyor. Tek parça stop lambaları, büyük bagaj kapağı, arka cam üstündeki stop lambası ve tampon altındaki siyah parça arka tasarımdaki detaylardan. Otomobilin iç tasarımında da sadelik ön planda tutulmuş. Kumaş koltuklar, kromaj çerçeveler, radyo kontrol ünitesinin sade yapısı, direksiyon üzerindeki gri metal renkteki parçalar iç tasarımda sade ve şık görünen detaylardan bazıları.

Ekonomik ve yeterli motor

Test ettiğimiz Mazda 2’de 1,4 litrelik benzinli motor görev yapıyor. Bu motor 103 beygir güç ve 137 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 10,4 saniyede tamamlayabilen Mazda 2, 100 km ‘de ortalama 5,9 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Bu değerler fabrika verileri gibi dursa da, gerçek yol şartlarında da aynı tüketim değerlerine imza atabiliyor. Yol tutuşu sınıf ortalamalarını karşılayan Mazda 2’nin sürüş performansı keyifli denilebilecek seviyelerde.

Yeni eklenen ilanlar