Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Lexus NX 2015 Test Sürüşü

Lexus NX 2015 Test Sürüşü

İlk olarak Pekin Otomobil Fuarı’nda karşımıza çıkan LexusNX, agresif tasarımı ve yüksek performansıyla özellikle Amerika pazarında önemli başarılar yakaladı.  LF NX konsepti üzerine geliştirilen araç, tasarım anlamında konseptinden farklılıklar yaşasa da, teknoloji açısından konseptle eşdeğer seviyede.

Lexus NX 2015 Tasarımı

Lexus NX sıra dışı tasarım çizgileri ile dikkat çekiyor. Konsept modelde yer alan geri görüş kamerası ve güvenlik sistemleri NX’de de eksiksiz olarak bulunuyor. Ancak dış tasarımda özellikle tampon ve farlarda konsepte göre büyük oranda sadeleştirme gerçekleştirilmiş.

İç tasarımda beklentiyi karşılayan bir konfor ve teknolojiyle karşılıyoruz. Deri koltuklar ve döşemeler sportif çizgilerle bezenmiş. Orta konsolda yer alan ekrana, vites arkasındaki dokunmatik panel kontrol edilebiliyor. Son derece geniş bir iç hacme sahip olan NX’in bagaj hacmi de tahmin edildiği üzere son derece geniş.

Lexus NX 2015 Motor Özellikleri

Üç farklı versiyonla satışta olan NX’de dört tekerden çeker ve Start-Stop sistemi her modelde opsiyonel olarak sunuluyor. Hibrid bir versiyonu da bulunan NX’de 2,0 ve 2,5 litrelik motorlar görev yapıyor. 2,0 litrelik motorun gücü 230 Hp iken 2,5 litrelik turbo motorda bu güç 280 Hp’ye ulaşıyor. Hibrid modelin ise karma gücü 300 Hp.

 

Yeni eklenen ilanlar