Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Land Rover Freelander 2011 Test Sürüşü

Land Rover Freelander 2011 Test Sürüşü

Land Rover Freelander, arazi araçları arasında Range Rover markasından gelme bir seçkinliğe sahip.  Özel tasarım şasiden, amortisörlere kadar birçok farklılığı bünyesinde barındıran Freelander, şehir içi kullanımında da konforlu bir otomobil.

Land Rover Freelander tasarım özellikleri

Büyük far gurubu, delikli havalandırma ızgaraları, yerden yüksek tamponlar,  tampon bölmeleri ve sis farları ön tasarımdaki detaylardan. Büyük karosere sahip olan Freelander’ın arka tasarımı da şık görünüyor. Büyük stop lambaları, büyük bagaj kapağı, tamponun kısa yapısı ve tampon altındaki korumalar arka tasarımdaki bazı detaylardan. İç tasarımında da sert hatlar kendisini gösteriyor. Büyük bilgi ekranı altına konumlandırılan tuşlar, deri koltuklar ve döşemeler ve geniş arka koltuklar iç tasarımdaki detaylardan. Büyük bir karoseri olan Freelander’ın iç hacmi son derece geniş demek mümkün.

Güçlü dizel motor seçenekleri

Test ettiğimiz Land Rover Freelander’da 2,2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 140 beygir güç ve 430 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 9,5 saniyede tamamlayabilen Freelander, 100 km’de ortalama 5,7 litrelik yakıt tüketim değerine sahip.  Arazi şartlarında rahat ve stabil bir sürüş sergileyen Freelander, şehir içi kullanımlarında da aynı rahatlığı sergiliyor. Arazi aracı olmasından dolayı ağır bir SUV olan Freelander, virajlarda sert yapısından dolayı tedirginlik yaratabiliyor.

 

Yeni eklenen ilanlar