Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Lancia Thema 2013 Test Sürüşü

Lancia Thema 2013 Test Sürüşü

Lancia Thema

Lancia’ nın üst sınıfta mücadele eden temsilcisi Lancia Thema, sunduğu uygun fiyat seviyesi ve donanımlarıyla lüks bir otomobil olduğunu ispatlıyor. Karoser yapısının büyük olması ve konfor seviyesiyle dikkat çeken Thema, bu sınıfta oldukça sevilen modellerden diyebiliriz.

Şık ve keskin hatlar

Büyük far gurubu, büyük havalandırma ızgaraları, şerit halindeki led farlar, tampon altı bölmeler ve yere yakın yapısı ön tasarımda dikkat çeken detaylardan. Uzun bir karosere sahip olan Thema, yandan bakıldığında oldukça büyük görünüyor. Şeffaf stop lambaları, büyük bagaj kapağı, çift egzoz çıkışı ve tampon ortasındaki kromaj çıta, arka tasarımdaki detaylardan diyebiliriz. Deri koltuklar, deri kaplı ön konsol, kromaj çerçeveler, büyük bilgi ekranı ve geniş diz mesafesi iç tasarımda dikkat çeken detayların başında geliyor.

Güçlü motor, konforlu sürüş

Test ettiğimiz Lancia Thema’ da 3 litrelik V6 dizel motor görev yapıyor. Bu motor 240 beygir güç ve 550 Nm tork üretiyor. 0- 100 km hızlanmasını 7,8 saniyede tamamlayabilen Lancia Thema, 100 km’ de ortalama 7,1 litrelik yakıt tüketin değerine sahip. Gaza biraz yüklendiğinizde bu rakam 10 litre seviyelerine çıkarken, sakin kullanımlarda bu silindir hacmine göre ekonomik diyebiliriz. Yol tutuşu, yere yakın yapısı sayesinde iyi seviyelerde olan Thema’nın, viraj kabiliyeti ve dengesi bir çok rakibinden çok daha iyi diyebiliriz. Uygun fiyatıyla da göz dolduran Lancia Thema, lüks otomobil seven kullanıcıların ilgisini çekebilecek bir otomobil.

Yeni eklenen ilanlar