Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Lada Granta 2016 Test Sürüşü

Lada Granta 2016 Test Sürüşü

Lada Granta

Rusya’nın en büyük otomobil üreticisi Lada, Lada Granta modelini yeniledi. Daha dinamik bir tasarıma kavuşan Lada Granta’da öenmli teknolojik atılımlarda yapıldı.

Yeni Lada Granta

Yenilenen Laga Granta 1.6 litre hacminde benzinli bir motora sahip. 87, 98 ve 106 HP güç üreten 3 farklı versiyona sahip olan bu motorun, 98 HP’lik versiyonu otomatik vites ile sunuluyor. 87 ve 106 HP’lik versiyonları ise manuel vites ile sunuluyor.

Yeni Lada Granta fiyatı ve özellikleri

Lada Granta, Rusya ve bazı Avrupa ülkelerinde satışta. Türkiye pazarına girip girmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor. Türkiye’ye gelmesi durumunda ise Lada Granta fiyatının 30 bin TL civarında olması bekleniyor.

Yeni Lada Granta’nın daha konforlu olması için önemli atılımlar yapan Lada Granta, şanzıman sisteminin ve süspansiyon sistemini tamamen yeniledi. Yenilene şanzıman ve süspansiyon sistemi Lada Granta’yı hem daha konforlu hale getirdi hem de zorlu yollarda daha yüksek performans üretmesini sağladı.

Bunların yanında elektronik gaz pedalı, geliştirilen ses ve ısı izolasyonu Lada Granta’nın konforunu etkileyen diğer yenilikler.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar