Jeep Wrangler 2011 Test Sürüşü

Jeep Wrangler 2011 Test Sürüşü

Jeep’in artık klasikleşen bir tasarıma sahip olan modeli Wrangler yenilendi. Dış tasarımdaki en büyük yeniliği 5 farklı renk seçeneğinin eklenmesi olan Wrangler’da asıl yenilik iç tasarımda gerçekleştirildi.

Jeep Wrangler Tasarımı

Kokpitte kapı içleri ve koltukları tamamen yenilenirken, otomobilde cam açma kumandaları da orta konsola, havalandırma ızgaralarının arkasına yerleştirilmiş. Yeni tasarımlı bir direksiyon simidi üzerinden kumanda edilebilen ses ve navigasyon sistemine sahip olan Yeni Wrangler, MP3 çalar ve flash diskler için de USB bağlantısına sahip. Ön yolcu konsolu üzerinde bulunan tutamağın üstünde ‘’ Jeep Since 1941 ‘’ yazısı dikkat çekerken, kilitlenebilir torpido gözü ve fileli depolama alanları da yeni eklenen detaylar arasında. Sürücünün görüş açısını da iyileştiren Jeep, elektronik kontrollü ve ısıtmalı yan aynalarla birlikte arka camların alanını da arttırmış.

Jeep Wrangler Teknik Özellikleri

Daha başarılı bir arazi performansı için Jeep, Chrysler markasının diğer araçlarında kullandığı 3,5 litre hacimli V6 motoru Wrangler’e uyarladı. 285 Hp güç ve 352 Nm tork üreten bu motor eski versiyona göre de daha az yakıt tüketiyor.

Yeni eklenen ilanlar