Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Jeep Cherokee 2015 Test Sürüşü

Jeep Cherokee 2015 Test Sürüşü

Jeep Cherokee

Amerikan SUV efsanesi markası Jeep‘in yeni modeli Cherokee, ilginç tasarımı, son teknolojiye sahip motorları ve arazi performansıyla SUV hayranlarının dikkatlerini üzerine çeken bir araç. Jeep’in ilk olarak 1974 yılında piyasaya çıkardığı Jeep Cherokke 2014 yılında yeni beşinci nesline kavuştu.  Kompakt SUV sınıfına farklı bir hava katan Yeni Jeep Cherokee, arazide oldukça başarılı performans sergiliyor.

Jeep Cherokee Yeni İç Tasarım

Yeni Jeep Cherokee’nin lüks algısı da tasarımı gibi diğer modellerden farklı bir seviyede. Aracın iç tasarımı genel anlamda SUV ölçülerine sahip olsa da kalite  ve konfor daha üst seviyede. Cherokee’nin orta konsolunda 7 inçlik  dokunmatik ekran yer alıyor. Bu ekrandan klima kontrolünden, koltuk ısıtmasına kadar araç içi bir çok özelliği rahatça kontrol edebiliyorsunuz.

Vahşilik Güzeldir

‘’Vahşilik Güzeldir’’ sloganıyla piyasaya çıkan Yeni Jeep Cherokee’nin kaputunun altında bir dizel, bir benzinli motor seçeneği bulunuyor. 2.0 litre hacmine sahip olan dizel motor 170 Hp ve 350 Nm tork güç üretiyor. 3.2 litre hacimli benzinli motorun güç değeri ise 272 Hp ve 315 Nm tork güç.

Yeni eklenen ilanlar