Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Jeep Cherokee 2014 Test Sürüşü

Jeep Cherokee 2014 Test Sürüşü

Fotoğrafları yayınlandığı ilk günden beri SUV segmentinde tartışmalara neden olan yeni Jeep Cherokee, yollarda görülmeye başlandı. Ön tasarımıyla tartışmalara konu olan yeni Cherokee, olumsuz eleştirileri üzerinden atmış görülüyor.

Üç boyutlu bir panjura ve dalgalı bir tasarıma sahip olan aracın kaputunu destekleyen parçalı farları, alışık olmadığımız bir tasarıma sahip. Şişkin çamurluklara sahip olan aracın yan tasarımı oldukça sadeyken, arka kısmında yüksek bir konuma yerleştirilen LED stoplar ve stopların altından tampona kadar uzanan boşluk dikkat çeken bir tasarım çizgisi.

İç mekan tasarımı sade fakat modern görünen Cherokee’nin gösterge tablosunda renkli bir ekran yer alırken, küçük çaplı direksiyonunda üç kollu tasarımın tercih edildiği görülüyor. Orta konsolun üst kısmı büyük bir dokunmatik ekrana ev sahipliği yaparken, altında havalandırma ve çekiş sistemi kumandaları yer alıyor.

İlk etapta dört donanım seviyesine sahip olacağı açıklanan aracın bütün modellerinde dört tekerden çekiş sistemi bulunuyor. Yeni kasasıyla 180 kg azalan Cherokee’nin ilginç donanımlardan birisi de, 9 ileri vitesli otomatik şanzımanı.

Yeni eklenen ilanlar