Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Hyundai Tucson 2015 Test Sürüşü

Hyundai Tucson 2015 Test Sürüşü

Yeni Hyundai Tucson 2015

Hyundai’nin yeni bir tasarım anlayışı ile şekillendirdiği ve Avrupa’da üreteceği Yeni Hyundai Tucson, dinamik tasarımı ve motor seçenekleriyle SUV piyasasında dikkat çekiyor. Cesur ve atletik bir tasarıma sahip olan Tucson, Hyundai’nin en son geliştirdiği modellerden olan Hyundai i20 ve büyük SUV modeli Hyundai Santa Fe’den izler taşıyor.

Yeni Hyundai Tucson 2015 Tasarımı

SUV segmentinde Hyundai’nin rakiplerini zorlayacak olan Tucson’un boyutları da oldukça tatmin edici. 4.5 m uzunluğa ve 2.6 m aks mesafesine sahip. Yeni Hyundai Tucson’ın ilk çizimleri aracın nasıl bir tasarıma sahip olacağını belli etmişti. Geniş bir bagaj hacminin yanında arkadaki yolculara da yeterli baş ve diz boşluğu veren Tucson’un bagaj hacmi de beklenen düzeyde. 513 litrelik bir bagaj hacmine sahip olan aracın arka koltukları da katlanabiliyor.

Hyundai Tucson Özellikleri

1.6, 1.7 ve 2.0 litre hacminde motor seçenekleri bulunan Tucson’un bu motorlarının güç değerleri 115 ve 184 Hp arasında değişiyor. Hyundai Tucson’da iki şanzıman seçeneği sunuyor. 6 ve 7 ileri olan bu şanzımanlardan 6 ileri olanın hem manuel hem de otomatik versiyonu bulunuyor. 7 ileri şanzıman ise sadece çift kavramalı otomatik olarak sunuluyor.

Hyundai Tucson 2015 Fiyatı

Hyundai Tucson fiyatları da açıklandı. Hyundai’nin Tucson’da başlangıç modeli olarak belirlediği 1.6 GDI STYLE (benzinli) modelin başlangıç fiyatı 79.900 TL. Hyundai Tucson‘un en üst seviye donanımlı 2.0 CRDİ EXECUTIVE 4X4 otomatik dizel versiyonunun fiyatı ise 169.900 TL.

 

Yeni eklenen ilanlar