Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Hyundai Santafe 2013 Test Sürüşü

Hyundai Santafe 2013 Test Sürüşü

Hyundai Santa Fe

Hyundai’nin SUV segmentinde mücadele eden temsilcisi Santa Fe, test konuğumuz oldu. Üretildiği ilk yıllardan bu güne kadar büyük satış başarıları yakalayan Santa Fe, konforlu olması ve ulaşılabilir fiyat seviyesiyle dikkat çekiyor.

Sade tasarım anlayışı

Büyük far gurubu, yere paralel şekilde konumlandırılan şeritler halindeki havalandırma ızgaraları, led sis farları ve tampon alt ortasındaki koruma parçası ön tasarım detaylarından. Büyük çift parçalı stop lambası, büyük bagaj kapağı, tampon altındaki kromaj renkteki koruma, ikili egzoz çıkışı arka tasarımdaki detaylardan bazıları. Kapı içleri, koltuklar ve ön konsolda kullanılan deri malzemeler, büyük bilgi ekranı, havalandırma ızgaralarının kavisli tasarımı ve farklı tasarım anlayışına sahip gösterge panelleri iç tasarımdaki detaylardan bazıları diyebiliriz.

Güçlü dizel motor seçeneği

Test ettiğimiz Hyundai Santa Fe’de 2 litrelik dizel CRDİ motor görev yapıyor. Bu motor 180 beygir güç ve 400 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 10,9 saniyede tamamlayabilen Santa Fe, 100 km de ortalama 7 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. 6 İleri Otomatik Shiftronic şanzımanı bulunan Hyundai Santa Fe, sürüş konforu anlamında da tatmin edici seviyelerde performans sergiliyor. Virajlarda stabil bir görüntü çizen Santa Fe, arazi şartlarında da rahat olmasıyla ön plana çıkıyor.

Yeni eklenen ilanlar