Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Hyundai i30 Coupe 2013 Test Sürüşü

Hyundai i30 Coupe 2013 Test Sürüşü

Hyundai i30 Coupe

Hyundai’nin C sınıfında mücadele eden temsilcisi i30’u test ettik. Şık ve sportif yapısıyla dikkat çeken Hyundai i30, artık kalite anlamında gelişim sağlayan Hyundai’nin yeni tasarım ve teknoloji anlayışını barındırıyor.

Sportif ve sade detaylar

Hyundai’nin üretim anlayışındaki değişikliklerin net bir şekilde görülebileceği modellerinden birisi olan i30 coupe, sportif hatlarıyla dikkat çekiyor. Büyük led far gurubu, geniş havalandırma ızgaraları, sis farları ve yer yakın tamponlar ön tasarımdaki detaylardan. Otomobilin köşeli hatlara sahip detayları sportif görüntü yaratmış. Büyük çift parçalı stop lambaları, geniş bagaj kapağı, tampon alt kenarlarındaki sis lambaları arka tasarımdaki bazı detayların başında geliyor. Donanım seviyesine göre değişiklik gösteren döşemeler(deri, kumaş), büyük bilgi ekranı,  kromaj çıtalar ve pedallar iç tasarımdaki detaylardan bazıları.

Dizel motor, yüksek tork

Test ettiğimiz Hyundai i30 Coupe’de 1,6 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 126 beygir güç ve 260 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 8,9 saniyede tamamlayabilen i30 Coupe, 100 km’de ortalama 5,6 litre yakıt tüketiyor. Sportif sürüşlere imkân tanıyan i30 Coupe, yol tutuşu konusunda kayda değer bir performans sergiliyor. Hızlı girilen virajlarda stabil bir sürüş sağlayan i30 Coupe, sportif ve ekonomik otomobilleri sevenlerin ilgisini çekebilir.

Yeni eklenen ilanlar