Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Ford Mondeo 2014 Test Sürüşü

Ford Mondeo 2014 Test Sürüşü

Önünüzdeki aylarda yollarda görmeyi merakla beklediğimiz otomobillerden olan Ford Mondeo, 5. nesli ile Avrupa yollarında görülmeye başladı bile. Yenilenen kasası ve motor seçenekleri ile sevilen model Mondeo, Türkiye’de de başarılı olacağa benziyor.

İnceltilmiş farlar, yeni nesil Ford modellerinde görmeye alıştığımız ön panjur, LED stoplar, tamponun alt kısmından çıkan çift egzoz çıkışı, cam altına sabitlenen yan aynalar şık tasarımlar olarak kendini belli ediyor.

Aracın kapıları açıldığında güncel Mondeo ile aradaki fark daha da belirginleşiyor. Yan desteklere sahip ön koltuklar daha da genişletilmiş. Şık görünen kapı içlerinde, büyük ama derin olmayan cepler bulunuyor. Plastik kalitesi artmamış olan otomobilde, şık tasarımlı ve çok fonksiyonlu direksiyon simidi, dijital gösterge paneli, mavi renkli ambiyans ışıklandırması ve metal pedal seti sportif bir görünüm sunuyor.

Yeni Ford Mondeo’da 3 benzinli ve 2 dizel olmak üzere 5 farklı motor seçeneği sunuluyor. 1,6 ve 2,0 litre arasında değişen benzinli motorları, 120Hp ve 240Hp arasında değişen güç seçeneklerine sahip. 1,6 ve 2,0 litrelik dizel motorları ise sırasıyla, 115 ve 163HP güçlere sahipler.

 

Yeni eklenen ilanlar