Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Ford Focus Station Wagon 2011 Test Sürüşü

Ford Focus Station Wagon 2011 Test Sürüşü

Ford Focus modelini; kalitesi ve sunduğu donanım seviyesiyle otomobil dünyasında özel bir yeri olduğunu biliyoruz. Ford markası bunu daha da ileri taşıyarak hem genişlik hem de sürüş dinamizmini birleştiren bir modelle karşımız çıkıyor. Sizler için Test ettiğimiz Station Wagon Focus büyük ve rahat bir otomobil olmasıyla ön planda.

Uzun karoser büyük rahatlık

Önden bakıldığında büyük far gurubu, tampon altındaki bölmeler ve dar tutulmuş havalandırma ızgaraları fark ediliyor. Yan tasarımda arkaya doğru alçalan tavan yapısı coupe ama uzun bir otomobil görüntüsü çiziyor. Arak tasarıma geldiğimizde; tek parça ve öne sivri şekilde uzayan uçları olan stop lambaları, kısa tampon yapısı, sade ve şık bir görünüm kazandırmış durumda. Otomobilin iç kısmında geldiğimizde sert plastik malzemelerin bolca kullanıldığını görüyoruz. Bu malzemeler kalitesiz bir görünüm hissi yaratmazken koltuklarla olan renk bütünlüğü şık duruyor. Ön konsoldaki büyük bilgi ekranı teknolojik görünürken tuşların biraz fazla olması kafaları karıştırabilir.

Ekonomik dizel motor

Test ettiğimiz Focus Station Wagon’da 1,6 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 95 beygir güç ve 230 Nm tork üretiyor.0-100 km hızlanmasını 12,5 saniyede tamamlayan Focus, 100 km de ortalama 4,5 litrelik yakıt tüketimine sahip. Uzun karoser yapısına rağmen yüksek yol tutuş performansı sergileyen Focus Station Wagon bu sayede süspansiyonlarının kalitesini ispatlamış oluyor.

 

Yeni eklenen ilanlar