Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Fiat Panda 2012 Test Sürüşü

Fiat Panda 2012 Test Sürüşü

1980 yılından bu yana yolları aşındıran Fiat’ınefsaneleşmiş modeli Panda, günümüze uyarlanan teknolojisi ile yenilendi. 1.2 litre, 69 beygirlik benzinli ve 1,3 litre 75 beygirlik multijet motor seçeneği sunan Fiat Panda’nın, 5,2 litre / 100km’lik yakıt tüketimi şehir içi bir otomobil olduğunun ilk göstergesi. Bir önceki modeline göre yenilenen süspansiyon sistemi sürüşü kolaylaştırırken virajlarda kaymayı önemli ölçüde azaltmış. TwinAir benzinli motorlar keskin ve devir için istekli olmasına rağmen motorlar sadece şehir içi kullanımına uygun üretilmiş.

Şehir içinde Panda’yı kullanmak oldukça keyifli fakat bu keyif garantisini otobanda veremeyiz açıkçası. Maksimum 150 km hız yapabilen aracın 110-120 km’den sonra rüzgardan aşırı etkilenmesi, hızlı girilen virajlarda kopma eğilimi göstermesi uzun yolda ve otobanlarda kullanışlılığını azaltıyor. Boyutlarından beklenilmeyecek şekilde atak ve kıvrak olması, düşük yakıt tüketimi ve fren sistemi ise aracı şehir içinde son derece başarılı kılıyor.

Fiat Panda, yumuşak ve belirgin hatlara sahip. Panda’nın dış tasarımından çok iç tasarımı daha dikkat çekiyor. Ön koltukları son derece geniş ve rahat iken arka koltuklar biraz daralmış. 225 litre olan bagaj hacmi ise arka koltukların yatması ile 870 litreye kadar çıkabiliyor. Yeniden tasarlanan direksiyonu sayesinde aracın tüm elektronik sistemi elinizin altında.

Yeni eklenen ilanlar