Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Fiat Freemont 2012 Test Sürüşü

Fiat Freemont 2012 Test Sürüşü

Fiat Freemont

Fiat’ın SUV segmentinde olan temsilcisi  Fiat Freemont’u test ettik. Geniş ve ortalamaları karşılayan donanım seviyesiyle dikkat çeken Freemont, fiyat konusunda da son derece iddialı bir model.

Şık tasarım

Önden bakıldığında büyük far gurubu, kısa tampon yapısı ve tampon altındaki gri renkteki korumalar dikkat çekiyor. Yan tasarımda en dikkat çeken detay büyük jantlar olurken, arta tasarım şık görünüyor. Arka tasarımda büyük kare far gurubu, tampon alt uçlarındaki sis lambaları, yerden yüksek tampon yapısı şık görünüyor. Otomobilin iç tasarımında şık detaylar mevcut. Büyük bilgi ekranı, deri koltuklar, kromaj çerçeveler şık görünürken yüksek iç hacim ve diz mesafelerinin iyi ayarlanmış olması memnun edici.

Multijet 2 motor

Test ettiğimiz Fiat Freemont’ta 2 litrelik multijet 2 dizel motor görev yapıyor. Bu motor 170 beygir güç ve 350 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 11 saniyede tamamlayan Freemont, 100 km’de ortalama 6,4 litrelik dizel yakıt tüketimine sahip. Yol tutuşu ve sürüş konforu iyi seviyelerde olan Freemont sunmuş olduğu donanım ve fiyat seviyesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni eklenen ilanlar