Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Dacia Duster Test Sürüşü

Dacia Duster Test Sürüşü

Dacia markasının SUV segmentindeki başarılı temsilcisi Duster’ı test ettik. SUV segmentinde uygun fiyatlı bir alternatif olmasıyla bilinen Duster, geçirdiği makyaj sonrasında çok daha şık bir araç haline gelmiş durumda.

Malzeme Kalitesi Arttırılmış

Makyaj sonrası daha kaliteli bir görünüme sahip olan Duster, rakiplerinden çok daha avantajlı fiyat etiketine sahip. Önden bakıldığında kare hatları olan farlar ve on tamponun orta kısmındaki metal koruma dikkat çekiyor. Yan tasarımda yerden yüksek yapı ve kapı altlarına konumlandırılan basamaklar şık görünümü desteklemiş. Arka tasarımda; geniş bagaj kapağı, dik şekilde konumlandırılan stop lambaları, yüksek tampon altında bulunan metal koruma dikkat çekiyor. İç tasarımdaki malzeme kalitesi eski versiyonuna göre artmış durumda. Donanım seviyesine göre değişiklik gösteren deri-kumaş karışımı koltuklar ve ön konsolda kullanılan plastik malzemeler eskisinden çok daha iyi görünürken, Ön konsolda kullanılan radyo-klima kontrol sistemi ve havalandırma ızgaraları hala biraz basit görünüyor.

Yeterli Motor, Düşük, Tüketim

Test ettiğimiz Dacia Duster’da 1,6 litre dizel motor görev yapıyor. Bu motor 105 beygir güç ve 148 Nm tork değerine sahip. ABS ve Esp sistemlerinin standart olarak sunulduğu Duster’ın yakıt tüketimi de son derece makul seviyelerde. 100 km’de ortalama 7,1 litrelik bir tüketim değeri sunan Duster’ın motoru, ortalamaları karşılayabilecek bir performans sunuyor. Yol tutuşu konusunda ortalama bir performansı olan Duster’ın arazi şartlarına uygun süspansiyon yapısı şehir içi kullanımlarında biraz yumuşak kalıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar