Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Citroen C4 2013 Picasso Test Sürüşü

Citroen C4 2013 Picasso Test Sürüşü

Citroen C4 Picasso

Citroen’in MPV sınıfındaki temsilcisi C4 Picasso, sunduğu işlevsellik ve donanım seviyesiyle dikkat çeken bir model. Özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği Picasso, 7 kişiye varan oturma düzeniyle büyük bir iç hacim sunuyor.

Farklı tasarım anlayışı

Aracın önden bakıldığı zaman en dikkat çeken unsuru far yapısı oluyor. Sis farları ve gündüz farlarının yapısı araca farklı bir görünüm kazandırmış.  Geniş havalandırma ızgaraları, tamponların yere yakın tarzı dikkat çeken detaylardan. Büyük far grubu, yere yakın tamponlar, büyük bagaj kapağı, arka tasarımdaki detaylardan bazıları. Picasso’da sizi geniş bir iç hacim karşılıyor. Geniş bilgi ekranı, sade ön konsol yapısı, kaliteli kumaş koltuklar, geniş diz mesafesi ve istenildiğinde 7 kişiye varan oturma düzeni seçeneği iç tasarımdaki detaylardan bazıları.

Yeterli ve ekonomik motor

Test ettiğimiz Citroen C4 Picasso’da 1,6 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 115 beygir güç ve 270 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 10,9 saniyede tamamlayabilen Picasso, 100 km’de ortalama 5,5 litrelik yakıt tüketim değerine sahip.  Geniş iç hacmi ve ekonomik yapısıyla ön planda olan Picasso, büyük cüssesine rağmen yol tutuşu konusunda da iyi seviyelerde olan bir otomobil. Fren performansı da sınıf ortalamalarını karşılayan Picasso’yu geniş aileler sıkça tercih edecek gibi görünüyor.

Yeni eklenen ilanlar