Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Citroen C4 2010 Test Sürüşü

Citroen C4 2010 Test Sürüşü

Citroen C4

Citroen’in C sınıfında üretilen modeli olan C4’ü test ettik. Sade görüntüsü ve yuvarlak hatlarıyla klasik Fransız tasarım anlayışından uzak olan C4, kendi sınıfında sevilen bir otomobil olmasıyla biliniyor.

Fransız tasarım anlayışından

Fransız otomobilleri genellikle sert ve keskin hatlara sahip otomobillerken, Citroen C4 bu çizgiden uzak bir otomobil olarak ön plana çıkıyor. Ön tasarımda; büyük far gurubu, büyük Citroen logosu ve çizgili şeritler halinde uzayan tampon detayları dikkat çekiyor. Arka tasarımda büyük bagaj kapağı ile yere dik bir şekilde inen stop lambaları dikkat çekerken, tampon oldukça sade duruyor. İç tasarıma geldiğimizde kullanılan sert plastik malzemelerle kalite hissi düşmüş durumda. Gösterge panelinin konsolun üst orta kısmına konumlandırılması ilginç bir tasarım detayı.

Dizel motor seçeneği

Test ettiğimiz Citroen C4’de 1,6 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 110 beygir güç ve 240 Nm tork üretiyor.0-100 km hızlanmasını 11,2 saniyede tamamlayan C4, 100 km’de ortalama 4,5 litrelik yakıt tüketim değeriyle ekonomik olduğunu ispatlıyor. Yol tutuşu ve sürüş dinamikleri sınıfındaki standartları karşılayan C4 rahat ve ulaşılabilir dizel bir otomobil olmasıyla ön plana çıkan modellerden.

Yeni eklenen ilanlar