Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Citroen C3 Pluriel 2010 Test Sürüşü

Citroen C3 Pluriel 2010 Test Sürüşü

Citroen C3 Cabrio

Citroen’in küçük sınıfta mücadele eden temsilcisi C3’ün Cabrio versiyonunu test ettik. Şirin ve şehir içi kullanıma son derece uygun bir model olan C3 Cabrio, üstü açık bir otomobil olmasıyla sıcak havalarda sürüş keyfini arttırıyor.

Sevimli ve küçük tasarım

Ön kısımda büyük far gurubu ve küçük tutulmuş havalandırma ızgaraları dikkat çekerken, tamponun yerden yüksek şekilde tasarlanması bir başka detay. Tek kapılı bir karosere sahip olan C3 Cabrio’nun kapıları büyük ve uzun tutulmuş. Arka tasarımda ise gri renkteki çerçevelere sahip stop lambaları, arkaya doğru yatan bagaj kapağı yerden yüksek tamponlar sevimli ve şık görünüyor. Otomobilin iç alanında kullanılan sert plastik malzemeler kötü görünmüyor. Koltuklarda kullanılan kumaş malzemeler ve kapı içlerindeki gövde rengi boya tasarımı oldukça farklı görünüyor.

Yeterli motor seviyesi

Test ettiğimiz Citroen C3 Cabrio’da 1,4 litrelik 4 silindirli bir motor görev yapıyor. 75 beygir güç üreten bu motor 112 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 13,9 saniyede tamamlayabilen C3 Cabrio 100 km’de ortalama 6,8 litrelik yakıt tüketimine sahip. 5 ileri manuel şanzımanın görev yaptığı C3 Cabrio’nun sürüş dinamikleri keyifli sayılabilecek seviyede. Cabrio bir otomobil olması, sıcak havalarda keyifli sürüşlere imkân tanırken bagaj kapağının arkaya doğru yatarak açılması da yükleme kolaylığı sağlıyor.

Yeni eklenen ilanlar