Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Citroen C Crosser 2010 Test Sürüşü

Citroen C Crosser 2010 Test Sürüşü

Citroen C Crosser

Citoren’in SUV sınıfındaki temsilcisi C Crosser’ı test ettik.  Bu sınıfta çok fazla ürün çeşitliliği sunmayan Citroen, C Crosser modeliyle bu klişeyi kırmak istiyor.

Şık tasarım detayları

Önden bakıldığı zaman büyük Citroen logosu, yere yakın tamponlar, geniş havalandırma ızgarası ve sis farlarının tampon uçlarına yerleştirilmiş yapısı dikkat çekiyor. Arka tasarımda; yüksek tampon yapısı ikili egzos çıkışı,ve geniş tamponlar bulunuyor. Otomobilin iç tasarımı şık hatlara sahip. Kromaj çıtalar, büyük bilgi ekranı, deri koltuklar ve işlevsel direksiyon ilk göze çarpanlar. Diz mesafesi ve koltuk genişliklerinin iyi ayarlanması, uzun boylu sürücü ve yolcular için sorun yaratmıyor.

Güçlü dizel motor

Test ettiğimiz C Crosser’da 2.2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 156 beygir güç ve 380 Nm tork üretiyor. 100 km’de ortalama 7.9 litrelik yakıt tüketimine sahip olan C Crosser, 0-100 km hızlanmasını 9.9 saniyede tamamlayabiliyor. Yerden yüksek karoserine karşın iyi bir yol tutuşu olan C Crosser’in arazi peformansı da iyi seviyelerde diyebiliriz. Bir çok rakibine göre daha sade tasarımı onu farklı kılarken, bu sadeliğin, aracı tercih edecek müşterilere ne kadar cazip geleceği bambaşka bir tartışma konusu diyebiliriz.

Yeni eklenen ilanlar