Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Chevrolet Volt Hibrid 2011 Test Sürüşü

Chevrolet Volt Hibrid 2011 Test Sürüşü

Chevrolet Volt

Chevrolet’nin D sınıfındaki temsilcisi Volt modelini test ettik. Hibrid bir otomobil olan Volt, ekonomik ve işlevsel taraflarıyla ön plana çıkan bir model olma özelliği gösteriyor.

Farklı bir tasarım

Önden bakıldığı zaman kavisli ön yüz, büyük Chevrolet logosu, büyük sis farları ve tampon altındaki çıtalar dikkat çekiyor. Arka tasarım detayları bir hayli ilginç oldukça büyük bir tampon tasarımı bulunan Volt ’un stop lambaları şık görünüyor. Orta konsoldaki geniş bilgi ekranı arka koltuklara doğru uzayan bir yapıda. Deri malzemeler otomobil içindeki kaliteyi arttırırken kare hatlar bir hayli sert görünüm yaratmış.

Elektrik ve benzin kombinasyonu

Test ettiğimiz Chevroelt Volt’da 1,4 litrelik benzinli motor ve elektrikli motor görev yapıyor. İkisinin birleşimi neticesinde toplamda 149 beygirlik bir güç elde edilmiş oluyor. Sadece elektrik motoru ile 90 km’ye kadar menzil imkânı sunan Volt, 100 km’de ortalama 3,1 litrelik yakıt tüketim verisi sunuyor. Elektrik motoru devredeyken son derece sessiz bir sürüş sağlayan Volt ekonomik ve performanslı bir otomobil olduğunu ispatlıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar