Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Chevrolet Trax 2013 Test Sürüşü

Chevrolet Trax 2013 Test Sürüşü

Chevrolet Trax

Suv segmentindeki temsilcilerin artmasıyla birlikte birçok markada kendi modellerini üretmeye başladı. Bunlardan birisi de Chevroletmarkasının üretmiş olduğu Trax modeli. Uygun fiyatlı iyi bir seçenek olan Chevrolet Trax birçok rakibinden ayrılan özellikleriyle göz dolduruyor.

Geniş ön yüzüyle oldukça güçlü görünüyor

Geniş bir ön yüze ve sert hatlara sahip olan Chevrolet Trax bu özellikleriyle bir Amerikan markası olduğunu hatırlatıyor. Oldukça geniş ve uzunlamasına yerleştirilen bir ön panjura sahip olan Trax uzun tampon yapısı sayesinde yüksek bir araç görüntüsü çiziyor. Yan tasarımında da sert plastikten üretilmiş yan marşpiyeller dikkat çekerken dar tutulmuş arka camlar coupe görüntüsü çiziyor. Arka tasarımda yerden yüksek tampon yapısı ve büyük stop lambaları dikkat çekerken, dar tavan yapısının yansıması bagaj camında kendisini belli ediyor. Otomobilin iç kısmında ilk dikkat çeken detay hemen hemen tüm Chevrolet modellerinden görmeye alıştığımız direksiyon oluyor. Orta konsoldaki geniş bilgi ekranı ve kumanda elemanları oldukça basit görünüyor. Kullanılan sert plastik malzemeler kalite hissini düşürse de koltukların konforlu yapısı ve sürüş keyfi bu eksiği pek aratmıyor. 358 litrelik bagaj ve çeşitli yerlere konumlandırılmış saklama gözleri oldukça işlevsel görünüyor.

Ekonomik ve konforlu sürüş

Opel Mokka ile aynı platformu paylaşan Chevrolet Trax ın test etmiş olduğumuz modelinde 1,7 litrelik dizel motor görev yapıyor.128 beygir gücündeki bu motor tam 300Nm tork üreterek sürücüsüne iyi bir performans sunuyor. 100 km de ortalama 5 litrelik yakıt tüketimine sahip olan Chevroelt Trax yerden yüksek yapısı gereği sert girilen virajlarda yoldan çıkma eğilimi gösteriyor. Karoser salınımlarının biraz fazla olduğu Trax, sakin kullanımlarda oldukça konforlu bir SUV olduğunu belli ediyor. 48 bin Liradan başlayan fiyatlara satılan Chevrolet Trax, Şehir içi ve hafif arazi şartlarına uyumlu bir araç olmasıyla da ön plana çıkıyor

Yeni eklenen ilanlar