Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Chevrolet Malibu 2012 Test Sürüşü

Chevrolet Malibu 2012 Test Sürüşü

Chevrolet Malibu

Test konuğumuz, General Motors grubunun en köklü markalarından birisi olan Chevrolet’ in Malibu modeli. İlk olarak 1964 yılında üretilmeye başlanan model, markanın geçmişindeki en çok sevilen modelleri arasında denebilir. Bugün 8. Nesliyle üretimde olan Malibu, çok daha şık bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor.

Hala güçlü bir duruşa sahip

Chevrolet Malibu, eski versiyonlarındaki görüntüsünden izler taşıyor diyemeyiz. Aracın en dikkat çeken detayı ön bölümdeki geniş havalandırma ızgarası ve büyük Chevrolet logosu oluyor. Geniş bir ön yüze sahip olan otomobilin sis farları ve büyük tampon yapısı bu görünüşü destekliyor. Otomobilin arka yüzünde çift parçalı büyük stop lambaları dikkat çekiyor. Bagaj ortasındaki stop lambası ve ortasındaki büyük Chevrolet logosu otomobilin biraz sert bir görünüşe sahip olmasını sağlamış. Sadece bu anlamda eski versiyonlarına benzeyen Chevrolet Malibu’ nun iç tasarım detayları oldukça kaliteli. Paket seçeneklerine göre şekillenen iç tasarımda en dikkat çeken detay yumuşak deri malzemeler oluyor. Otomobilin hemen hemen her yerinde kullanılan bu malzemeler otomobildeki kalite hissiyatını arttırıyor. Ön konsoldaki geniş bilgi ekranı, klima ve radyo kontrol ünitelerinin birbirinden bağımsız yapısı, ön konsolun kapılara doğru kıvrılan tasarımı otomobilin dış görselindeki tasarım anlayışını destekliyor.

Yeterli seviyede performans

Test etmiş olduğumuz Chevrolet Malibu da 2 litrelik turbo dizel motor kullanılmış. 158 beygir güç üreten bu motor 350 Nm tork değerine sahip. 1710 kg ağırlığındaki otomobili 0 dan 100 km hıza 9.9 saniyede ulaştıran bu motor 6 kademeli otomatik şanzımanla kombine edilmiş. 100 km de ortalama 6 litrelik yakıt tüketim verilerine sahip olan Chevrolet Malibu bu motoruyla ekonomik özelliklerinin de var olduğunu göstermiş oluyor. Tatminkâr bir çekiş performansına sahip olan otomobilin anahtar teslim başlangıç fiyatı Amerika için 2014 modellerde 35,400 dolar olarak belirlenmiş durumda.

 

Yeni eklenen ilanlar