Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Chevrolet Camaro 2011 Test Sürüşü

Chevrolet Camaro 2011 Test Sürüşü

Chevrolet Camaro

Amerikan ikonu haline gelmiş bir model olan Chevrolet Camaro, test konuğumuz oluyor. Eski klasik tasarımına göndermelerin bolca görülebildiği Camaro, yeni haliyle modern çizgilere de kavuşmuş durumda.

Klasik görünüme göndermeler

Önden bakıldığı zaman iki parçalı yuvarlak farlar ve far bölmesinin boydan boya uzanan yapısıyla motor kaputu üzerindeki havalandırma ızgarası dikkat çekiyor. Yan tasarımda; arkaya doğru uzanan karoserin arka tekerlere doğru genişlemesi ve çamurluklar üzerindeki şişkinlikler güçlü bir model olduğunu vurguluyor. Arka tasarımda en dikkat çeken detay stop lambaları oluyor.  İki parçalı stop lambalarının tasarımı, modelin klasik versiyonlarına gönderme yapmış durumda. Tamponun uzun tutuşması ve tampon altındaki rüzgâr kanalları sportif görünüşü destekliyor. İç tasarıma geldiğimizde, deri koltuklar şık görünürken kullanılan direksiyonun tasarımı bu tarz bir otomobil için basit kalmış diyebiliriz. Gösterge saatlerinin ve kumanda düğmelerinin klasik tasarıma vurgu yaptığı Camaro, son derece güçlü bir model olmasıyla da biliniyor.

İsmine yakışan performans

Test ettiğimiz Chevrolet Camaro’ da 6,2 litrelik V8 motor görev yapıyor. Bu motor 405 beygir güç ve 556 Nm tork üretiyor. 100 km’de ortalama 12,3 litrelik yakıt tüketimine sahip olan Camaro 0-100 km hızlanmasını 4,6 saniyede tamamlayabiliyor. Yol tutuşu ve viraj kabiliyeti iyi seviyelerde olan Camaro’nun sürüş yardımcıları kapalıyken gaza biraz fazla basılması durumunda aracın arka tarafını kontrol etmek zorlaşıyor. Bu kadar güçlü bir otomobilde de bu tarz bir durumun olması oldukça doğal karşılanabilir.

Yeni eklenen ilanlar