Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW Z4 2013 Test Sürüşü

BMW Z4 2013 Test Sürüşü

BMW Z4

Ürettiği lüks otomobillerle tanınan BMW’nin Roadster sınıfında kendisini ispatlamış modeli olan Z4’ü test ettik. 2 kişilik oturma düzenine sahip olan Z4 spor bir otomobil olmasıyla ön plana çıkıyor.

Yere yakın karoser

Ön tasarımında; ikili ve şeritler halinde uzayan havalandırma ızgaraları, led şerit sis lambaları ve yere yakın tamponlar dikkat çekiyor. Arka tasarıma geldiğimizde; led stop lambaları, bagaj kapağı üzerindeki üçüncü stop lambası ve çift egzoz çıkışı fark ediliyor. İç tasarımda da sportif detayları görmek mümkün. Küçük direksiyon simidi, ön konsol ve vites kolu etrafındaki kromaj çerçeveler sportifliği desteklerken, geniş bilgi ekranı ve hemen altına konumlandırılan tuşlar teknolojik görünüyor.

Sportif tasarıma uygun motor

Test ettiğimiz BMW Z4’de 2 litrelik turbo motor görev yapıyor. Bu motor 184 beygir güç ve 270 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 6,9 saniyede tamamlayan otomobil 100 km de ortalama 6.8 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Roadster karoserinden dolayı yere yakın bir tasarımı olan Z4, virajlar oldukça stabil bir görüntü çiziyor. Sert direksiyon hareketlerine çok iyi cevap verebilen Z4 bu özelliğiyle spor bir otomobil olduğunu ispatlıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar