Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW X5 2013 Test Sürüşü

BMW X5 2013 Test Sürüşü

BMW X5

BMW’nin büyük SUV sınıfında mücadele eden temsilcisi X5’i test ettik. Lüks ve şehir içi kullanımına uygun olduğu kadar, arazi şartlarında da yüksek performans sergileyen X5 SUV pazarını çok iyi tanıdığını gösteriyor.

Şık ve karakteristik hatlar

Geniş şeritler halinde uzayan ızgara, yerden yüksek tamponlar, sis farları ve tampon altındaki korucuyu parçalar ön tasarım detaylarından. İki parçalı led stop lambaları, çift egzoz çıkışı, tampon altındaki koruyucu plastik parçalar ise arka tasarım detaylarından. Otomobilin iç kısmında kaliteli malzemelere yer verilmiş durumda. Kapı içleri ve koltuklarda kullanılan deri malzemeler, büyük bilgi ekranı, joyistik vites kolu ve radyo kontrol ünitesinin sade yapısı kaliteli ve şık görünüyor.

Dizel motor ve yakıt ekonomisi

Test ettiğimiz BMW X5’de 2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 218 beygir güç ve 450 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 8,2 saniyede tamamlayabilen X5, 100 km de ortalama 5,8 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Sürüş konforu üst seviyelerde olan X5’in yol tutuşu ve fren performansı da BMW markasına yakışacak kalitede. Hızlı girilen virajlarda stabil bir çizgide kalan X5 arazi şartlarında da konforlu sürüşler yaşamayı garanti diyor.

Yeni eklenen ilanlar