Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW M6 2013 Test Sürüşü

BMW M6 2013 Test Sürüşü

BMW M6

Spor otomobil denildiği zaman BMW’nin M modellerini hatırlamamak mümkün değil. Gerek sade duruşu, gerekse şık bir tasarıma sahip olmasıyla ön plana çıkan M serisinin lüks ve büyük bir karosere sahip olan M6 versiyonunu test ettik.

Büyük ve şık bir spor otomobil

Led far gurubu, siyah kalın şeritler halindeki havalandırma ızgaraları, tampon altındaki havalandırma tüneli ve sis farları bölmeleri, tavan kısmındaki hava kanalı ön tasarım detaylarından bazıları. 2 kapılı coupe bir otomobil olan M6, diğer 6 serisi BMW’lerden daha kısa bir karosere sahip. Çift parçalı çizgili led farlar, dörtlü egzoz çıkışı, tampon alt ortasındaki rüzgâr kanalları arka tasarımdaki detaylardan. Otomobilin iç kısmındaki sportiflik, sade detaylarla sağlanmış. Karbon fiber parçalar, deri dikişli koltuklar ve kromaj çıtalar sportifliği vurgulayan detaylardan. Büyük bilgi ekranı, joyistik vites kolu, radyo- klima kontrol üniteleri diğer bazı iç tasarım detaylarından diyebiliriz

M peformansı

Test ettiğimiz BMW M6’da 4,4 litrelik V8 turbo motor görev yapıyor. Bu motor 560 beygir güç ve 680 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 4 saniyede tamamlayabilen M6, süper spor otomobillere taş çıkartacak bir performans sergiliyor. 100 km’de ortalama 9,9 litrelik yakıt tüketim değerine sahip olan M6 da 7 ileri oranlı bir şanzıman kullanılıyor. Seramik disklerin kullanıldığı M6’nın fren performansı da otomobilin sportif tarzına yakışacak seviyede. Yol tutuşu konusunda da iyi olan M6, virajlarda üstün performans sergileyebiliyor.

Yeni eklenen ilanlar