Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW M5 2011 Test Sürüşü

BMW M5 2011 Test Sürüşü

BMW M5

Hem lüks, hem sedan hem de spor bir otomobil. Bunların tümünü, hatta belki biraz daha fazlasını BMW’nin M5 modelinde bulmak mümkün.

Sade ve sportif detaylar

Büyük far grubu, havalandırma ızgaraları, sportif ön tampon tasarımı ve yere yakın yapısı ön tasarımdaki detaylardan. 4 kapılı bir karosere sahip olan M5, bu tarzıyla farklı bir otomobil olduğunu ispatlıyor. Büyük far grubu, şeritler halindeki led yapısı, büyük bagaj kapağı, ikili egzoz çıkışı ve yere yakın tamponlar arka tasarımdaki detaylardan. Deri koltuklar, büyük bilgi ekranı, joyistik vites kolu,  ön konsoldaki ahşap malzemeler ve geniş diz mesafesi iç tasarımdaki detaylardan bazıları.

Oyun motor kaputu altında başlıyor

Test ettiğimiz BMW M5’te 4,4 litrelik çift turbo bir V8 motor görev yapıyor. Bu motor, 555 beygir güç ve 525 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 4,7 saniyede tamamlayabilen M5, 100 km’de ortalama 11 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Hem performanslı hem de konforlu bir otomobil olan BMW M5, markanın tutkulara hitap eden modellerinden sadece birisi. Yol tutuşu ve fren performansı anlamında da birçok teknolojinin kullanıldığı otomobilin bu tarzı, sanki şehir içinde gezen bir yarış otomobili havası yaratıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar