Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW M 550d xDrive 2012 Test Sürüşü

BMW M 550d xDrive 2012 Test Sürüşü

BMW M5 serisi kökenli araç, yakından bakıldığında öndeki hava girişleri ile M5’den ayırt edilebiliyor. Arkadan bakıldığında ise M modellerinde dikkat çeken M5 yazısı aracı vurgulayan diğer bir farklılık.

Araç M5’ten farklı olarak xDrive dört tekerlekten çekiş sistemine sahip dizel bir motordan gücünü alıyor. TwinPower turbo dizel teknolojisine sahip bu motor 381 hp güç ve 740 Nm tork üretiyor. M550d’de hem sedan hem de “Touring” olarak adlandırılan station wagon gövde tipleri mevcut. İlk kez üç adet turbonun görev yaptığı bir BMW motoru bulunan M550d, böylece ihtiyaç duyulduğunda gerekli güç miktarını kademeli olarak karşılıyor.

M550d sedan 0’dan 100 km/s hıza 4.7 saniyede çıkarken, station wagon versiyon bu hıza çıkmak için sadece 4.9 saniyeye ihtiyaç duyuyor. Maksimum hızı 250 km/s olarak sınırlandırılan M550d 100 km’de 6.4 lt yakıt tüketiyor. Sportif 8 ileri şanzıman, otomatik Start/Stop, ECO Pro modu ve rejeneratif fren sistemi gibi teknolojilerle M550d x-Drive yüksek bir performans sunuyor.

Yeni eklenen ilanlar