Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW i8 2014 Test Sürüşü

BMW i8 2014 Test Sürüşü

Geleceğin teknolojisini günümüzde ortaya koymayı hedefleyen BMW, i8’i ortaya çıkardı. Hem elektrikli hem de benzinli motora sahip olan i8 tek başına hibrid araç teknolojisine meydan okuyor. Hibrid otomobillerin yeni yeni ortaya çıkmaya başladığı günümüzde BMW i8 ile çıtayı yükseltti. Performansı bir hibrid otomobile göre çok yükseklerde olan i8, iki motorun çalışmasıyla beraber 250km’lik bir hıza ulaşabiliyor.

Arka tarafa konumlandırılmış olan 3 silindirli 1.5 litrelik benzinli motor 231 beygir güç üreterek aracı tamamlıyor. Olağan üstü bir sürüş keyfi için BMW i8 de üç faklı sürüş modu sunuyor. COMFORT, ECO PRO VE SPORT modları farklı yerlerde farklı performaslarla i8’i kullanmamızı sağlıyor.

BMW i8’in tasarımı ise tam bir baş yapıt. Aracın genelinde fütüristik bir tasarım kendini gösteriyor. Yukarı doğru açılan kapılar dış tasarımı tamamlamış durumda. İç dizanyda ise son derece kaliteli işçilik hemen göze çarpıyor. BMW i8 de konforu ve teknolojiyi çok iyi bir şekilde harmanlamış. BMW i8 ve i3 Türkiye Lansmanı

Yeni eklenen ilanlar