Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 7 Serisi 2015 Kısa Test Sürüşü

BMW 7 Serisi 2015 Kısa Test Sürüşü

BMW 7 Serisi

BMW 7 Serisi. Lüks sedan segmentinin en son temsilcisi. BMW 7 Serisi ilk görüntüler ortaya çıktığından beri otomobil dünyasında merak uyandırdı. Altıncı nesline kavuşan BMW 7 Serisi’nin dünya lansmanı Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yapılacak. Frankfurt Otomobil Fuarı’ndaki BMW lansmanlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Konfor, verimlilik, sürüş dinamiği ve performans bakımından neredeyse rakipsiz olan BMW 7 Serisi’nin en önemli özelliği lüks limuzin seviyesindeki iç tasarımı.

Yüksek Performanslı Motor

BMW 7 Serisi’nin motor seçenekleri arasında 4.4 TwinPower Turbo V8 ve 3.0 TwinPower Turbo V6 mortor seçenekleri öne çıkıyor. 450 ve 265 HP güç üreten bu motorların yanında birde hibrit versiyon bulunuyor. 2.0 litrelik benzinli bir motora sahip olan bu versiyonu yüksek performanslı bir elektrikli motor destekliyor.

Son Teknoloji Donanımlar

Tamamıyla son teknolojiyle donatılan BMW 7 Serisi’nde öne çıkan iki donanım var. İlki dokunmadan kontrol edebileceğiniz eğlence sistemi. Eğlence sisteminde radyonun sesini, kanal/müzik değişimini ve daha birçok opsiyonu el hareketlerinizle kontrol edebilirsiniz.

BMW meraklılarının asıl hayran kaldığı özellik ise, BMW 7 Serisi’nin sürücüsüz bir şekilde kendini park edebilmesi. BMW Las Vegas CES Fuarında bu teknolojiyi ilk olarak i3 üzerinde tanıtmıştı.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar