Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 6 Serisi Gran Coupe 2012 Test Sürüşü

BMW 6 Serisi Gran Coupe 2012 Test Sürüşü

BMW 6 Serisi Gran Coupe

BMW’nin4 kapılı coupe otomobili 640i Gran Coupe’yi test ediyoruz. Son derece şık bir otomobil olan 6 Gran Coupe BMW’nin tüm teknolojik ve donanım birikimlerini barındıran bir model olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Seçkin bir Coupe

Önden bakıldığı zaman yere yakın tamponlar dikkat çekiyor. Led far teknolojisinin kullanıldığı otomobilde tampon altındaki havalandırma girişleri sportif duruyor. Arkaya doğru alçalan bir tavan yapısı sayesinde coupe duruşa sahip olan otomobil arka tasarımında bunu belli ediyor. Arkadan bakıldığı zaman iki parçalı stop lambaları, çift egzoz çıkışı, tampon altındaki rüzgâr kanalları sportif görünüyor. İç tasarıma geldiğimizde kalite hissi hemen kendisini belli ediyor. Geniş bilgi ekranı, deri koltuk ve döşemeler, vites etrafına konumlandırılan tuşlar ve arkaya doğru uzayan konsol yapısı iç tasarım detaylarından.

Güçlü motor, sportif sürüş

Test ettiğimiz BMW 640i Gran Coupe’de 3 litrelik turbo motor görev yapıyor. Bu motor 315 beygir güç ve 450 Nm tork üretiyor. 8 kademeli otomatik şanzımanın bulunduğu 640i Gran Coupe’nin 0-100 km hızlanması 5,6 saniye. 100 km’de ortalama 5,8 litrelik yakıt tüketim değerine sahip olan Gran Coupe yol tutuşu konusunda iyi bir performans sergiliyor. Viraj girş ve çıkışları geniş karoserinden dolayı sorun yaratmazken, sert direksiyon hamlelerini minimize ederek stabil bir sürüş sağlıyor.

Yeni eklenen ilanlar