BMW 6 Serisi Coupe 2011 Test Sürüşü

BMW 6 Serisi Coupe 2011 Test Sürüşü

Bmw 6 Serisi Coupe

BMW’nin sportif bir tarza sahip modeli olan 6 serisi Coupe test konuğumuz oluyor. Büyük karoseri ve şık tasarımıyla dikkat çeken 6 serisi Coupe, sunduğu konforlu sürül özellikleriyle de göz dolduruyor.

Büyük karoser, şık detaylar

Büyük çift parçalı havalandırma ızgaraları, yere yakın tamponlar ve tampon altı bölmeler, büyük far gurubu ön tasarımdaki detaylardan. Arkaya doğru alçalan tavan yapısı sportif görünürken, kapılar büyük bir yapıya sahip. Tek parça stop lambaları, büyük bagaj kapağı, çift egzoz çıkışı ve tampon altındaki rüzgar kanalları arka tasarımdaki detaylardan. Deri koltuklar, büyük bilgi ekranı, deri ön konsol, vites etrafına konumlandırılan tuşlar, joyistik vites kolu, iç tasarımdaki detaylardan bazıları.

Güçlü motor, sportif sürüş

Test ettiğimiz 6 serisi Coupe’de 3 litrelik dizel motor görev yapıyor. 313 beygir güç üreten bu motor 630 Nm tork değerine sahip. 100 km’de ortalama 5,7 litre yakıtla yetinebilen 6 serisi Coupe, 0-100 km hızlanmasını 5,2 saniyede tamamlayabiliyor. Yol tutuşu konusunda da üstün performans sergileyebilen 6 serisi coupe, virajlarda son derece istikrarlı bir tavır sergiliyor. Ekonomik olmasıyla da ön plana çıkan 6 serisi coupe, tasarımındaki çizgilerle ve üstün performansıyla göz dolduruyor.

Yeni eklenen ilanlar