BMW 5 Serisi Gran Turismo 2013 Test Sürüşü

BMW 5 Serisi Gran Turismo 2013 Test Sürüşü

BMW 5 serisinin yeni modeli Gran Turismo çarpıcı tasarımıyla dikkatleri çekiyor. İlk bakışta tarzı anlaşılmayan araç karma bir tarza sahip. BMW ürün gamına hâkim olanları kolaylıkla fark edeceği gibi 5 Serisi, BMW’nin orta üst sınıf modellerinin ismi. Ancak bu sefer bu isim çok farklı bir modele ev sahipliği yapıyor. 5 SerisiGT coupe tarzı tasarımı, yüksek oturma pozisyonu ve SUV’lara benzer kullanım özellikleri ve geniş bagaj hacmi ile oldukça farklı bir model.

BMW 5 Serisi Gran Turismo Tasarımı

BMW 5 Serisi GT konfor konusunu iç mekânda çok iyi bir şekilde işlemiş ön konsola baktığımızda klasik bir görsel bizi karşılıyor. Konsoldaki ahşap süslemeler dikkat çekiyor. Malzeme kalitesi ve işçilik son derece başarılı. Orta konsolun üst bölümünde 7inç’lik bir ekran yerleştirilmiş. Ekran sayesinde tüm araç bilgilerini ve multimedya bilgilendirilmelerine kolayca ulaşılabiliyor. Konfor odaklı olan 5 Serisi GT iç hacim konusunda sıkıntı yaşatmıyor. Otomobilde konfor detayları son derce iyi tasarlanmış. 4 koltuğun tuşlar yardımı ile konumları değiştirilebilirken, arka camların güneşlikleri de tek tuşla açılıp kapanıyor.

BMW 5 Serisi Gran Turismo Motor Özelliği

5 Serisi GT de 2,0 litrelik benzinli bir motora sahip. Bu motor 184 Hp’lik güç üretirken 380 Nm tork üretiyor. 213 km/s’lik bir hız değerine sahip olan araç 0 dan 100 km hıza 8,9 saniyede ulaşıyor.

Yeni eklenen ilanlar