Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 5 Serisi Gran Turismo 2011 Test Sürüşü

BMW 5 Serisi Gran Turismo 2011 Test Sürüşü

BMW’nin büyük yol otomobillerinden birisi olan 5.30d touring modelini test ettik. Geniş ve konforlu seyahatlerin otomobili olarak adlandırılan 5 serisi Gran Touring rahat ve konforlu bir otomobil olmasıyla biliniyor.

BMW 5.30d Gran Touring Şık Tasarımı

Bmw 5 serisi GT farklı tarzıyla otomobil severlerin dikkatini çekiyor. Önden bakıldığında böbrek şeklindeki havalandırma ızgaraları, led farlar ve tampon altında boydan boya yerleştirilmiş farklı tasarım detayı dikkat çekiyor. Arka tasarıma geldiğimizde yüksek tamponlar, büyük bagaj kapağı, iki parçalı stop lambaları ve çift egzoz çıkışı 5GT’nin tarzını ortaya koyuyor. İç tasarımda; deri koltuklar, büyük bilgi ekranı, geniş diz mesafesi ve farklı saklama gözleri ilk bakışta fark edilen detaylardan.

BMW 5.30d Gran Touring Motor Özelliği

Test ettiğimiz 5Gt’de 3 litrelik çift turbolu dizel motor görev yapıyor. 258 beygir güç ve 540 Nm tork üretebilen bu motor otomobili 0 dan 100 km hıza 6,2 saniyede ulaştırabiliyor. 100 km de sadece 6,2 litrelik yakıtla yetinebilen 5GT uzun yollarda ekonomik olduğunu da ispatlıyor. Yüksek karoser yapısı olmasına karşın süspansiyon sistemi sayesine iyi bir yol tutuşu sergileyen 5 GT konforlu sürüşler için son derece ideal bir otomobil olmasıyla ön olana çıkıyor.

Yeni eklenen ilanlar