Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 5 Serisi 2013 Test Sürüşü

BMW 5 Serisi 2013 Test Sürüşü

BMW’nin station wagon karoserine sahip 5 Serisi Touring modelini test ettik. Uzun ve geniş bir otomobil olan 5 Serisi Touring, BMW kalitesinin net bir şekilde görülebileceği modellerden.

BMW 5 Serisi Touring Tasarımı

BMW 5 Serisi Touring, son derece şık detaylara sahip bir otomobil. Önden bakıldığında böbrek şeklindeki ızgaralar, tampona farklı bir şekilde konumlandırılan sis farları ve çerçeveleri, led farlar ile motor kaputunun eğimli yapısı dikkat çekiyor. Yan hatlarında düz geçişlerin görüldüğü 5 Serisi Touring’de arka tasarım da şık görünüyor. Çift parçalı stop lambaları, geniş bagaj kapağı, bagaj uç kısmında bulunan metal parça ve ikili egzoz çıkışı BMW 5 Serisi Touring’e sade ve sportif bir görünüm kazandırıyor. Otomobilin iç kısmında son derece kaliteli malzemeleri görmek mümkün. Krem rengi deri döşemeler, radyo-kontrol ve klima düğmelerinin bulunduğu konsolun geniş yapısı ile bütünlüğü devam ettiren kromaj çıta kaliteli görüntüyü destekliyor.

BMW 5 Serisi Touring Farklı Motor Seçenekleri

Test ettiğimiz BMW 5 Serisi Touring’de 2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 184 beygir güç ve 380 Nm tork değerine sahip. 0 dan 100 km hıza 8,3 saniyede ulaşabilen otomobil, 100 km’de ortalama 5,3 litrelik yakıt tüketimi sunuyor. Bu değerlere bakıldığında ekonomik bir otomobil de olduğu görülen 5 Serisi Touring’de 8 kademeli steptronic şanzıman görev yapıyor. Sürüş performansı açısından yeterli bir grafik sergileyen 5 Serisi’nin sürüş yardımcıları sayesinde yol tutuşu iyi seviyelerde diyebiliriz. Fren enerji geri kazanımı, düşük sürtünme kat sayısı sayesinde farklı bir otomobil olduğunu ispatlayan 5 Serisi Touring, lüks ve geniş otomobil seven ailelere uygun bir otomobil.

 

Yeni eklenen ilanlar