Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 4 Serisi Coupe Test Sürüşü

BMW 4 Serisi Coupe Test Sürüşü

BMW’nin3 serisininspor modellerini temsil edecek otomobiller artık 4 serisi olarak üretilmeye başlandı. Almış olduğu bu karar doğrultusunda, otomobil dünyasına bambaşka bir soluk getiren BMW, 4 serisi ile bu kararında ne kadar haklı olduğunu gösterdi.

BMW 4 Serisi Coupe Tasarımı

BMW ile özdeş hale gelen havalandırma ızgaraları dikkat çekerken, yere yakın tamponlar, büyük far grubu ve tampon altındaki bölmeler oldukça şık görünüyor.  Tek kapılı karosere sahip olan BMW 4 serisi arkaya doğru basık bir tavan yapısına sahip. Büyük stop lambaları, büyük bagaj kapağı, yerden yüksek tamponlar ve havalandırma tüneli arka tasarımdaki detayların başında geliyor. Otomobilin iç kısmında kalite unsuru ön planda. Deri döşemeler, büyük bilgi ekranı, ön konsoldaki ahşap malzemeler, sade donanım kontrol ünitesi, rahat oturma pozisyonu iç tasarımda dikkat çeken detayların başında geliyor.

BMW 4 Serisi Coupe Motor Özelliği

Test ettiğimiz BMW 4 serisinde 3 litrelik 6 silindirli motor görev yapıyor. Bu motor 313 beygir güç ve 630 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 4,7 saniyede tamamlayabilen otomobil, 100 km’de ortalama 5,6 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. 7 kademeli bir şanzımana sahip olan 4 serisi, oldukça stabil bir sürüş performansına sahip. 6 silindirli 3 litrelik motoru sayesinde sportif kullanımlara da olanak sağlayan 4 serisi bu sayede spor bir otomobil olduğunu vurguluyor

Yeni eklenen ilanlar