Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 320d GT 2013 Test Sürüşü

BMW 320d GT 2013 Test Sürüşü

BMW’nin lüks yol otomobili tarzındaki modellerinden olan 3 serisiGran Turismo’yu test ettik. Büyük iç hacim ve sunduğu konfor seviyesiyle farklı bir tarza sahip olan otomobilin sürüş keyfi üst seviyelerde diyebiliriz.

BMW 3 Gran Turismo Tasarımı

Büyük şeritler halindeki havalandırma ızgaraları, büyük led far gurubu, yere yakın tamponlar ve tampon ortasındaki koruma sacları ön tasarım detaylarından, arkaya doğru alçalan bir tavan yapısı sayesinde coupe görünüm kazanan BMW 3 serisi GT’nin arka tasarımı da sade tutulmuş. Led stop lambaları, yerden yüksek tampon, çift egzoz çıkışı ve tampon altındaki şerit şeklinde forma sahip sis lambaları arka tasarımdaki bazı detaylardan. Büyük bilgi ekranı, deri döşemeler, radyo kontrol ünitesi etrafına konumlandırılan tuşlar ve joyistik vites kolu iç tasarım detaylarından bazıları. Arka koltukların diz mesafesinin geniş olması ve uzun boylu kişiler için rahat oturma alanı sunması artı bir özellik.

BMW 3 Gran Turismo Motor Özelliği

Test ettiğimiz 3 serisi GT’de 2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 184 beygir güç ve 380 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 8 saniyede tamamlayan 3 serisi GT, 100 km de ortalama 5 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Yol tutuşu ve sürüş konforunun iyi seviyelerde olması BMW’nin kalitesini yansıtırken tasarım anlamındaki farklılıkları müşteri çeşitliliğini arttıran bir detay.

 

Yeni eklenen ilanlar