Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 3 Serisi Touring 2012 Test Sürüşü

BMW 3 Serisi Touring 2012 Test Sürüşü

BMW 3 Touring

BMW’nin geniş ve konforlu orta sınıf temsilcisi 3 serisi Touring’ i test ettik. Station Wagon bir karosere sahip olan 3 serisi, sunduğu donanımlar ve konfor seviyesiyle rakiplerinden bir adım önde olduğunu gösteriyor.

BMW 3 Touring Tasarımı

Led farlar, iki parçalı şeritler halinde olan havalandırma ızgaraları, yere yakın tamponlar ve sis farları ön tasarımdaki detaylar arasında gösterilebilir. Uzun bir karosere sahip olan 3 SerisiTouring’ in bagaj kısmı uzun tutulmuş durumda. Çift parçalı stop lambaları, büyük bagaj kapağı, yere yakın tamponlar arka tasarımdaki detaylardan. İç tasarımda şık detaylara rastlamak mümkün. Deri koltuklar, deri kapı içleri ve ön konsol, büyük bilgi ekranı, radyo-klima kontrol ünitesinin sade yapısı ve direksiyon üzerindeki tuşlar iç tasarımdaki detaylardan.

BMW 3 Touring Motor Özelliği

Test ettiğimiz BMW 3 Serisi Touring’ de 2 litrelik turbo motor görev yapıyor. Bu motor 245 beygir güç ve 350 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 6 saniyede tamamlayabilen 3 Serisi Touring, 100 km’de ortalama 6,8 litrelik yakıt tüketim değerine sahip.  Seramik fren diskleri ve balatalarının kullanılmasıyla fren performansı arttırılan 3 Serisi Touring’in, viraj kabiliyeti de iyileştirilmiş durumda. Büyük karoserine rağmen stabil bir sürüş sağlayan otomobil, viraj içindeki sert direksiyon hareketlerini kararlı bir şekilde karşılıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar