BMW 3 Serisi Makyajlı 2010 Versiyon Test Sürüşü

BMW 3 Serisi Makyajlı 2010 Versiyon Test Sürüşü

BMW 3.35i

BMW’nin en bilinen modellerinden birisi olan 3 serisini test ettik. Lüks ve orta sınıf bir otomobil olan BMW 3 serisi, Avrupa’nın da en çok satan otomobillerinin başında geliyor. Model, sunduğu donanım seviyesiyle rakiplerinden bir adım önde olduğunu gösteriyor.

BMW 3 Serisi Makyajlı 2010 Tasarım

Önden bakıldığı zaman geniş böbrek şeklindeki ızgaralar ve düz tampon altı çizgileri dikkat çekiyor. Led far teknolojisinin de kullanıldığı 3 serisi bu haliyle çok daha şık bir otomobil haline gelmiş. Arka tasarıma geldiğimizde çift parçalı stop lambaları, ikili egzoz çıkışı ve yerden yüksek yapıdaki tamponlar fark ediliyor. Otomobilin iç alanında da aynı şıklık ve kaliteyi görmek mümkün. Kapılar, koltuklar ve ön konsoldaki deri malzemeler şık görünüyor. Koltuk ve diz mesafesinin iyi ayarlanması sürücü ve yolcuların rahat etmesini sağlıyor.

BMW 3 Serisi Motor Özelliği

Test ettiğimiz BMW 3.35i’de 3 litrelik 6 silindirli motor görev yapıyor. Bu motor 306 beygir güç ve 400 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 5,5 saniyede tamamlayan BMW 3.35i ortalama 7,9 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Yol tutuşu ve viraj performansı iyi seviyelerde olan 3 serisinin yere yakın karoser tasarımı bunda büyük rol oynuyor. Virajlarda sürüş yardımcıları kapalıyken arkadan kayma eğilimi gösterip göstermemesi sürücünün isteğine bağlı durumda. Yani istediğiniz zaman BMW 3 serisi ile oyun oynamanız mümkün.

Yeni eklenen ilanlar