Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 3 Serisi 2015 Test Sürüşü

BMW 3 Serisi 2015 Test Sürüşü

BMW’nin en başarılı modellerinden olan 3 serisi bu yıl başında makyajlandı. BMW 3 Serisinin lansmanı Münih’teki BMW müzesinde yapılmıştı. Dış tasarımdaki genel çizgisini koruyan 3 Serisi’ndeki değişiklikleri görmek için biraz yakından bakmak gerekiyor.

BMW 3 Serisi

İlk olarak 1975 yılında piyasaya çıkan BMW 3 serisi, gösterime çıktığı ilk günden beri başarılı satış rakamlarına ulaştı. Şu andaki BMW satışlarının yaklaşık %20’sini oluşturan 3 Serisi yıllar içinde geçirdiği tasarım ve teknolojik değişimlerle de başarısını arttırdı.

BMW 3 Serisi Tasarımı

BMW 3 Serisi’nin ön bölümündeki yeni ön tampon etekleri, hava girişleri ve yenilenen LED aydınlatma sistemleri göze çarpan ilk yenilikler arasında. Far tasarımında da değişikliğe gidilen Yeni BMW 3 Serisi’nin arka bölümünde ise yenilenen LED stoplar standart olarak sunuluyor. Yeni jant ve gövde renkleri ise dış tasarımda yapılan diğer yenilikler arasında yer alıyor.

BMW 3 Serisi Özellikleri

Yeni 3 Serisinde yapılan asıl değişiklikler ise kaputunun altında yatıyor. 4 benzinli 7 dizel motor seçeneklerine sahip olan aracın aerodinamik yapısı yakıt tüketimini oldukça düşürmüş durumda. 1.5, 2.0 ve 3.0 litre hacminde olan motor seçeneklerinin güç değerleri, 136 ve 326 HP arasında değişiyor.

Yeni eklenen ilanlar