Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 3 Serisi 2010 Test Sürüşü

BMW 3 Serisi 2010 Test Sürüşü

BMW’nin orta sınıfta uzun yıllardan beri üretilen modeli olan 3 Serisini test ettik. Sade, şık ve sportif detayları bünyesinde barındıran 3 Serisi, geçirdiği makyaj sonrası daha farklı bir otomobil haline gelmiş durumda.

BMW 3 Serisi 2010 Tasarımı

Büyük farlar, tampon altındaki bölmeler, BMW ile özdeş hale gelen ön panjur ve yere yakın tampon ön tasarımdaki bazı detaylardan. 4 kapılı bir karosere sahip olan 3 serisinin geçişleri oldukça sade tutulmuş. Çift parçalı led stop lambaları, sade tampon tasarımı ve büyük bagaj kapağı arka tasarımdaki detaylardan bazıları. İç tasarımda sportif ve sade detayları görmek mümkün. Büyük bilgi ekranı, deri koltuklar, radyo kontrol ünitesinin sade yapısı, isteğe bağlı alınabilen kromaj çıtalar ve deri ön konsol iç tasarımda şık görünen detaylardan.

BMW 3 Serisi 2010 Motor Özelliği

Test ettiğimiz BMW 3 serisinde 2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 184 beygir güç ve 380 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 7.5 saniyede tamamlayabilen otomobil, 100 km’de ortalama 4.7 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Yol tutuşu da sınıf ortalamalarını karşılayan 3 serisinin dizel motorunun üretmiş olduğu yüksek tork sportif sürüşlere imkân tanıyor. 6 kademeli manuel şanzımanın görev yaptığı 3 serisinde, sürüş keyfi ve yakıt ekonomisi BMW için artık standart bir detay.

Yeni eklenen ilanlar