Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 2 Serisi Gran Tourer 2015 Test Sürüşü

BMW 2 Serisi Gran Tourer 2015 Test Sürüşü

BMW 2 Serisi

BMW 2 serisi  Gran Tourer tanıtıldı. BMW markasının ilk önden çekişli serisi olan 2 Serisinin, geniş ailelere hitap eden modeli 7 koltuklu Gran Tourer geniş iç ve bagaj hacmiyle öne çıkıyor. 2 Serisinden farklı olarak daha uzun ve daha yüksek olan Gran Tourer 4 motor seçeneğine sahip.

BMW 2 Serisi  Gran Tourer Özellikleri

Led aydınlatma sistemi iç tasarıma verilen önemi en iyi şekilde gösteriyor. Deri ve metal kaplamalar, destekli koltuklar konforu artırırken bolca yer alan saklama alanları aracın hitap ettiği kitleyi belli ediyor. 2 benzinli, 2 dizel motora sahip olan aracın 1,5 litre hacimli 3 silindirli motorları öne çıkıyor. 1,5 ve 2,0 litre hacimli olan benzinli motorları 100 ve 136 Hp güç üretirken aynı hacimlere sahip olan dizel motorlar 95 ve 150 Hp güç üretiyor.

BMW 2 Serisi  Gran Tourer Tasarımı

Opsiyonlarla üstün BMW seçeneklerine sahip olan Gran Tourer diğer BMW’lerden geri kalmayan teknolojik donanımlara sahip. Head-Up ekranı buna verebileceğimiz örneklerden biri. Yol bilgisayarına bağlı olarak çalışan bu sistem sayesinde şoför gözünü yoldan ayırmadan tüm bilgilere ulaşabiliyor.

 

Yeni eklenen ilanlar