Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 1 Serisi 2015 Test Sürüşü

BMW 1 Serisi 2015 Test Sürüşü

BMW markasının en genç üyelerinden olan BMW 1 Serisi, makyajlanan yeni yüzüyle karşımıza çıkıyor. İç ve dış tasarımında önemli yenilikler yapılan BMW 1 Serisi’nin ön bölümünün büyük ölçüde yenilendiği görülüyor.

BMW 1 Serisi Tasarımı

Yeni 1 Serisi geniş hava girişleriyle dikkat çekiyor. Daha dinamik tasarımlı ön farlara kavuşan 1 Serisi’nin LED gündüz farları da artık standart olacak. Arka bölümde de yenilen LED stoplarda standart olarak 1 Serisi’nde yer alıyor.

1 Serisi’nin iç tasarımında da koltuk kaplamalarından, kumanda düğmelerine kadar birçok yenilik gerçekleştirildi. M Sport direksiyon en büyük yenilik olarak sunulurken otomatik klima, yağmur sensörü ve 6,5 inç boyutunda bir multimedya ekranı konsolda standart olarak bulunuyor.

BMW 1 Serisi Özellikleri

1,5, 1,6 ve 2,0 litrelik motorlara sahip olan 1 Serisinin 1,5 litrelik motoru 3 silindirli ve 109 Hp güç 180 Nm tork üretiyor. 1,6 litrelik motorunun değerleri ise 177 Hp ve 250 Nm tork. 1 Serisinin en güçlü motoru olan 2,0 litrelik ünitenin değerleri ise 218 Hp güç ve 310 Nm tork.

 

Yeni eklenen ilanlar