Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW 1 Serisi 2011 Test Sürüşü

BMW 1 Serisi 2011 Test Sürüşü

BMW 1.18i

Ürettiği premium modellerle kullanıcılarının vazgeçemediği BMW, yeni 1 serisi ile karşımızda. Test ettiğimiz yeni 1.18i şık, sportif ve yenilikçi tasarımıyla farklı bir otomobil olduğunu bir kez daha ispatlıyor.

O bir “1” serisi

Önden bakıldığında BMW ile özdeşleşen böbrek şeklindeki havalandırma ızgaraları dikkat çekerken, led farlar ve yere yakın tampon yapısı sportif görünümü destekliyor. Son derece sade bir duruşu olan 1 serisi arka tasarımda da aynı sadeliği ön planda. Karartılmış stop lambaları, büyük bagaj kapağı ve yerden yüksek tampon yapısı ön tasarımla olan bütünlüğü destekliyor. İç tasarıma geldiğimizde kaliteli tasarım kendisini belli ediyor. Koltuklarda ve ön konsolda kullanılan deri malzemeler son derece şık görünüyor. Büyük bilgi ekranı, joyistik vites kolu, piano black renkteki ahşap malzemeler ön konsolun şık durmasına sebep olmuş.

Yeterli bir motor seviyesi

Test ettiğimiz 1.18i’de 1,6 litrelik turbo beslemeli motor görev yapıyor.170 beygir güç üreten bu motor 250 Nm tork değerine sahip. 8 kademeli otomatik şanzımanı bulunan 1.18İ 0 dan 100 km hıza 8,7 saniyede ulaşabiliyor. 100 km de ortalama 5,6 litrelik yakıt tüketim değeri sunabilen 1.18i yol tutuşu ve konfor konusunda da iddialı. Hemen hemen %50-%50 ağırlık dağılım oranına sahip olan 1.18i sürüş yardımcılarının da etkisiyle virajlarda üstün performans sergileyebiliyor.

 

Yeni eklenen ilanlar