Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Bentley Flying Spur 2013 Test Sürüşü

Bentley Flying Spur 2013 Test Sürüşü

Bentley Flying Spur

Asil ve lüks karakteriyle üst düzey bir otomobil olan Bentley’nin Flying Spur modelini test ettik. Birçok kritere cevap verebilen kalitesiyle ön plana çıkan bu ultra lüks otomobil hakkında olumsuz eleştiri yapmak neredeyse imkânsız.

Bentley Flying Spur Ultra Lüks Lasarım

Büyük far tasarımı, geniş ön yüz, büyük havalandırma ızgaraları, tamponun kısa yapısı ve tampon altındaki şerit halindeki kromaj çıta ön tasarımdaki detaylardan. Büyük bir karosere sahip olan otomobilin dört kapılı tasarımı yandan bakıldığı zaman devasa görünüyor. Büyük far tasarımı, farların etrafındaki çerçeveler, çift büyük egzoz çıkışı, tampon ortasındaki çıta arka tasarımdaki detayların basında geliyor. İç tasarımdaki lüks kavramı en üst düzeyde tutulmuş demek sanırım abartılı olmaz. Kapı içleri, koltuklar ve ön konsolun tamamında kullanılan gerçek deri malzemeler, büyük ekran, arka koltuklardaki ekranlar ve geniş diz mesafesi otomobilin iç tasarım detaylarından bazıları.

Bentley Flying Spur Özellikleri

Test ettiğimiz Bentley Flying Spur’da 6 litrelik W12 bir motor görev yapıyor. Bu motor 616 beygir güç ve 800 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 4,3 saniyede tamamlayabilen Flying Spur, 100 km’de ortalama 14,7 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Büyük cüssesine rağmen sportif kullanımlara cevap verebilen Flying Spur, lüks kavramının son noktasını temsil eden dünya üzerindeki birkaç otomobilden sadece birisi.

 

Yeni eklenen ilanlar