Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Bentley Continental GT 2013 Test Sürüşü

Bentley Continental GT 2013 Test Sürüşü

Bentley Continental GT

Otomobil dünyasının belki de en üst noktasındaki lüks kavramını temsil eden markaların başında gelen Bentley’nin Continental GT modelini test ettik. Sıra dışı tasarım, güçlü motor ve sportif sürüşe sahip olan Continental GT, rüya otomobillerden çok öte.

Bentley Continental GT Özellikleri

İkili led far gurubu,  geniş havalandırma ızgarası, tampon altındaki bölmeler ve yere yakın tampon yapısı ön tasarımdaki detaylardan. Coupe bir tasarıma sahip olan Continental GT’nin arkaya doğru alçalan tavan yapısı sportif bir görünüm kazandırıyor. Tek parçalı ve kendi içinde oval şekilde bölünen stop lambaları, dörtlü egzoz çıkışı ve büyük Bentley logosu arka tasarımdaki detaylardan. Sportif ve şık ayrıntıları otomobilin içinde de görmek mümkün. Birçok noktasında el yapımı işçiliğin var olduğu Continental GT, malzeme kalitesi olarak üst seviyelerde. Kapı içleri, koltuklar ve ön konsolda kullanılan eri malzemeler, büyük bilgi ekranı, kromaj pedallar, ahşap malzemeler ve kromaj renkteki havalandırma ızgaraları iç tasarımdaki detaylardan bazıları.

Sportif sürüş için ideal motor

Test ettiğimiz Bentley Continental GT’de 4 litrelik V8 turbo motor görev yapıyor. Bu motor 500 beygir güç ve 600 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasın 4,6 saniyede tamamlayabilen Continental GT, 100 km’de ortalama 10,6 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. 8 kademeli otomatik şanzımana sahip otomobilin sürüş performansı üst seviyelerde. Virajlardaki stabilitesi ile dikkat çeken Continental GT, lüks ve sportif detayları birlikte barındıran bir otomobil. Seramik ve hava kanallı diskler, özel tasarımlı amortisörler ve çapraz kule gergileri sayesinde yol tutuşu üst seviyelere çıkan otomobilin bu özellikleri, ultra lüks otomobiller arasındaki rekabeti arttıracak detaylar arasında.

Yeni eklenen ilanlar